ברכות אישיות לראש השנה עפ”י תאריך הלידה העברי!
רעיונות למתנות מקוריות לראש השנה 

לפניכם 22 ברכות אישיות לראש השנה עפ”י תאריך הלידה העברי.

כדי למצוא את הברכה לראש השנה המתאימה לכם וליקיריכם אתם מוזמנים לחישוב פשוט עפ”י תאריך הלידה העברי.

המירו את יום הלידה העברי שלכם למספר (א=1, ב= 2, ג= 3 וכן הלאה…)

המירו את חודש הלידה העברי שלכם למספר (תשרי = 1, חשוון = 2 וכן הלאה…).

חברו את המספרים של יום הלידה וחודש הלידה וצרפו את המספר 5, הערך המספרי של שנת התשע”ז
(ה = 5, ת = 4, ש = 3, ע = 7, ז =7, 5+4+3+7+7 = 26, 2+6=8)

לדוגמא: כ”ט בכסלו.

כ”ט = 29, 2+9=11, 1+1 = 2.

כסלו = 3.

התשע”ז = 8.

2+3+8 = 13, ברכה לראש השנה מקלף טארוט המוות.

שימו לב ! ישנם 22 קלפי טארוט המביאים עמם 22 ברכות.

במידה וחישוב תאריך הלידה שלכם מביא עמו מספר גדול מ – 22, צמצמו שוב.

בבקשה לרשותכם ברכות לראש השנה מתנות לראש השנה

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 1 – הקוסם

שנה של התחלות ושינויים אשר יבואו לידי מימוש בעיקר בעזרת היכולת לאזן בין ניגודים –רגשות לעומת מעשים.  שפע אפשרויות (בעיקר בתחום המקצועי) ייפתחו בפנייך. השתמשי השנה בכל הכלים שלרשותך ובעיקר בכלי התקשורתי.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 2 – הכהנת הגדולה

שחררי את העושר הרוחני הטמון במעמקי נפשך. מומלץ לך ללמוד כיצד להקשיב לעצמך (אינטואיציה) וללכת בדרך מבורכת זו. יש צורך להיזהר מלקיחת החלטות פזיזות אשר לא נשקלו דיין ו/או ממצבים שעדיין אינם בהירים מספיק.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 3 – הקיסרית

שנה מבורכת בשפע והנאות החיים. קבלי באהבה את הנאות החיים קטנות כגדולות גם יחד. זכרי כי את האחראית על חייך וכי יש לקבל באהבה את המחזורים הטבעיים בטבע ובחיים. זוגיות וחיי המשפחה מבורכים בהחלט במהלך שנה זו.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 4 – הקיסר

בשנה זו חשוב במיוחד לשמור על עקרונותייך. הקלף מזמין אותך לפעול בדומיננטיות, סמכותיות ומשמעת עצמית אשר נובעים מחוכמה. לא לוותר לסובבים אותך ובפרט לא לעצמך. התמדה וגמישות מחשבתית תוביל אותך אל האור.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 5 – הכוהן הגדול

החוכמה אותה את מחפשת נמצאת בתוך תוכך עמוק פנימה. התחברי ליכולת הרוחנית שלך ורפאי את עצמך ואת סביבתך. ייתכן כי לא תצליחי בזכות עצמך בלבד ותזדקקי לייעוץ/ ליווי מקצועי.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 6 – האוהבים

שנה בה תצטרכי להחליט בין שתי אפשרויות בתחומי החיים השונים. עליך לבחור באפשרות הנכונה ביותר עבורך אליה תגיעי אם תאזני בין ההיגיון ללב שלך. עליך ללמוד ולהבין כי בחירות הנעשות עפ”י הלב בלבד יכולות להוביל לסיבוכים רבים.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 7 – המרכבה

השנה תאופיין בשינויים אשר לא ייראו כחיוביים בהתחלה אולם בסופו של דבר יתבררו ככדאיים ביותר. המושכות אינן בידייך ועל מנת שתוכלי לקחת אותן לידייך ובכך לשלוט בחייך מומלץ לך לפתח מודעות עצמית.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 8 – כח

משמעת עצמית. השנה עליך להיות בעלת שליטה עצמית ולנקוט בגישה רכה ונעימה אם כלפי הסובבים אותך בכלל ואם כלפי עצמך בפרט. גישה זו – נטולת כוחנות – תביא אותך למחוז חפצך ולשפע המבוקש.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 9 – הנזיר

השנה עליך להתנתק מהבלי העולם החיצוני/החומרי, להיכנס פנימה אל תוך עצמך על מנת לגלות את האור הפנימי שבך. אל תחששי מן הבדידות, היא תועיל לך ותקדם אותך.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 10 – גלגל המזל

הנך מוזמנת לוותר השנה על השליטה בחייך ולנסות לזרום עמם על מנת ללמוד את השיעורים בדרך (לטוב ולרע) ובכך להגיע למודעות עצמית ומכאן לשליטה אמיתית בחייך אשר תניב שפע.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 11 – צדק

הגינות ויושר הנם מילות המפתח לשנה זו. עליך להיות ישרה עם עצמך ועם הסובבים אותך על מנת שהצדק הבא לידי ביטוי בכל מה שאת עושה יתבטא על הצד הנכון ביותר עבורך.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 12 – האיש התלוי

המטרה מקדשת את האמצעים. שנה בה תצטרכי לעשות ויתורים רבים (לשחרר את האגו) אשר בתחילה ייראו קשים מנשוא אבל יוכיחו את עצמם כמשתלמים ביותר.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 13 – סוף

סוף הוא למעשה התחלה חדשה ואף טובה יותר. הרשי לעצמך לחוות את המוות ולתת לנושאים ישנים להגיע אל סופם וזאת על מנת שתוכלי להתחיל דרך חדשה טובה ומוארת הרבה יותר.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 14 – מיזוג

נתינה וקבלה. על מנת לקבל עליך לתת ולהיפך, על מנת לתת עליך לקבל. השתמשי ביכולת האיזון על מנת ליצור הרמוניה בין הניגודים ומכאן להגיע לשפע והצלחה.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 15 – חופש

השנה עליך להשתחרר מדפוסי מחשבה ודפוסי התנהגות אשר אינם נובעים מרצון אמיתי שלך אלא מתוך כורח מסוים ו/או הרגל. שחררי אותם והרשי לעצמך לפעול מתוך האמת הפנימית שלך. אם תעשי כך צפויה הנאה בלתי רגילה.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 16 – המגדל

שנה של שינויים אשר ייראו בהתחלה כהרסניים ובלתי אפשריים. מצבים שגרתיים עומדים בפני סיום וכדאי לקבל אותם באהבה ובהבנה ואפילו לעזור להם להגיע אל הסוף. לעתים מה שקיים אינו תמיד נכון וטוב ויש צורך להרוס עד היסוד ולבנות מחדש.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 17 – הכוכב

שנה של התגשמות משאלות. קבלי את עצמך כמו שאת ובעיקר תאהבי את עצמך. הרשי לעצמך לזרום עם החיים ועם ההפתעות שהם צופנים עבורך, האמיני בתקוות ובמשאלות שלך אשר השנה יכולים להפוך למציאות.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 18 – הירח

השנה עליך להתמודד עם כל מה שדחית לפעם אחרת. עליך כמו לרוקן את התת מודע שלך, להתמודד עם כל העבר וזאת על מנת לשחרר אותו ולצאת לדרך חדשה. התמודדי עם העבר אפילו אם הוא קשה, אהבי אותו, סלחי לו ושחררי אותו.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 19 – השמש

שנה של עשיה, צמיחה, פריון ושפע. התחברי ליכולת היצירתית שלך, הרשי לעצמך לקבל עזרה מהסובבים האוהבים אותך ודעי כי כך תוכלי להצליח ולשגשג אף יותר. שנה נפלאה בכלל ובתחום העבודה בפרט.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 20 – יום הדין

שנה בה מומלץ לערוך דין וחשבון עם עצמך, לשחרר את כל שקברת בתוך תוכך פנימה, לקבל, להבין, לשחרר ולסלוח ומכאן להגיע אל הארה ושפע.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 21 – העולם

האמיני בעצמך וביכולות שלך, האפשרויות פתוחות בפנייך והן אינן מוגבלות. על מנת לזכות בכל שפע העולם עליך לקבל, לזרום עם עצמך ולהיות הרמונית. מומלץ לבחון את שהשגת עד כה, לסגור מעגל ולפתוח אחד חדש.

ברכה לראש השנה מקלף טארוט מספר 22 – השוטה

שנה של סגירת מעגל ופתיחת חדש. התחלות חדשות. האמיני בעצמך וביכולות שלך, צאי לדרך וזרמי עם החיים אפילו שאין את יודעת מה הם צופנים בדרכך. אין צורך לדאוג ולתכנן כל צעד ושעל. תיהני מהדרך עצמה.

מתנות מקוריות לראש השנה על פי שם פרטי, תאריך לידה לועזי ותאריך לידה עברי!

בברכת שנה טובה וחגים שמחים

בשמחה ואהבה,
אסנת בן ברוך מחברת הספר טארולוגיה
אמנות הקריאה בקלפי טארוט, מדריך מקצועי למתחילים ומתקדמים